| Marian_3693 a întrebat:

Am cumparat de curand un laptop si are instalat un program meego cum fac sa bag un windows7. mentionez ca am laptop Acer funda please urgent

5 răspunsuri:
| Letty03 a răspuns:

Si eu am Acer.

| h5 a răspuns:

Meego nu e un program ci un OS.in fine.
Ca sa te poti bucura de win7 sau orice alta versiune de windows trebuie sa iti cumperi un cd cu licenta win7 (varianta legala) sau poti instala windows-ul de pe un cd piratat (varianta[evident big grin ] ilegala). iti recomand prima varianta happy. Succes

| Marian_3693 explică (pentru h5):

Eu am windows 7 dar can bag cd imi da eroarea An error occurred while loading the archive. ajutati-ma va rog

| h5 a răspuns (pentru Marian_3693):

S-ar putea sa fie stricat cd-ul, incerca altul

| floringeorgeta a răspuns (pentru h5):

Si mie mi se intampla la fel