| stancium1 a întrebat:

Am de aproximativ un an o pereche de bocanci din piele intoarsa(maro deschis) de la Marelbo. Problema este ca in timp s-au patat. Ce pot sa folosesc pentru curatare?(Nu imi sugerati solutia speciala pentru. acesti bocanci). Ofer cea mai mare Funda:p
P. S Despre bocancii astia este vorba: http://images7.okr.ro/......00_700.jpg

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Era doar o gluma.
Nu se duc petele.
Doar sa-i patezi in continuare sa-i faci de aceeasi culoare sau sa-i dai cu luciu sa se unifomizeze culoarea.
Sorry!sad

7 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Vezi ca in pantoful sting, la radacina limbii este o eticheta cusuta cu citeva caractere chinezesti. Traducerea este: "nu-ti mai cumpara altadata incaltaminte din piele intoarsa de culoare deschisa" big grin

| stancium1 explică (pentru Adina77):

1)Nu există caractere Chinezeşti:p
2)Îţi mulţumesc pentru sfat. :*

| stancium1 explică (pentru Adina77):

rolling on the floor))))))) raspunsurile nu sunt bune deloc, absolut deloc, dar sunt foarte optimiste:p. Nu meriti o fundita?big grin

| Adina77 a răspuns (pentru stancium1):

happy
Esti dragut.
Nu ti-am raspuns sa ma cadorisesti cu funda.
Am vrut sa ma distrez putin.

| stancium1 explică (pentru Adina77):

Pe seama meaphbbbbt?

| Adina77 a răspuns (pentru stancium1):

sad

| stancium1 explică (pentru Adina77):

Sper să mă ajuţi şi la urmatoare intrebare: Eşti tu în poza de la avatar?

| Adina77 a răspuns (pentru stancium1):

Era doar o gluma.
Nu se duc petele.
Doar sa-i patezi in continuare sa-i faci de aceeasi culoare sau sa-i dai cu luciu sa se unifomizeze culoarea.
Sorry!sad