| AlexandraM776 a întrebat:

Am descarcat programul Advvanced SystemCare si am scanat PC-ul. In calculator sunt cam multe probleme. Intrebarea este: sa dau click direct pe "repara acum" sau sa caut ce fisiere cu probleme nu ar trebui sterse? Nu vreau sa ma trezesc ca nu mai am niciun program pe calculator si ca de fapt nu s-a rezolvat nimic (cei care radeti de intrebarea mea mai bine nu raspundeti)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

DA click pe Repara acum! ...si stai linistita ca nu se va sterge nimic din computer. Doar repara si dispar fisierele inutile cu care se incarca windowsul de la navigare, programe dezinstalate...etc.
REPET: fara nici o frica click pe ->Repara acum! O data pe saptamana cel putin sa faci operatia asta pentru a tine sistemul de operare curat.
Bafta!