| liviu09 a întrebat:

Am instalat la calculator pci wifi si caut retele dar nu gasesc nimic, am incercat cu un laptop si a gasit 2 retele dar foarte slab semnal si nu am putut sa ma conectez.imi spune cineva cum sa fac sa prinda?

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Inseamna ca in jurul tau apropiat nu sunt componente care emit wireless(routere sau alte chesti), trebuie sa te muti cu calculatorul intr-o zona unde se poate receptiona wireless(in unele hipermarketuri, la mc donalds, etc.)

| DeMentaa a răspuns:

Intreaba un expert

| liviu09 explică:

Pai am dat intrebarea asta ca saprimesc un raspuns.si cred ca pe acest site sunt si experti in acest domeniu... daca imi raspunzi la intrebare : Intreaba un expert, clarwinking