| dorinamara a întrebat:

Am nevoie sa-mi fac un costum pentru un bal mascat si-mi trebuie sa fac un cioc. Aveti idee de unde as putea cumpara un cioc gata facut sau cum l-as putea face eu cu mana mea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Pai ai putea sa ti-l faci din carton, apoi il inmoi in aracet fara sa-i strici forma, il pui la uscat si la urma de tot il pictezi cu tempera poti sa-i aplici si sclipici(dar asta cand e aproape uscat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei prastia, dilesti o pasare si te faci de un cioc adevarat laughing