| dEEk a întrebat:

Am nistte intrebari :

1. unde poti sa cresti la lvl 30-35?

2. in dt poti sa faci yang din omorat?
P. S. : in metin2ro

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ei bine fratele meu metinar de la lv30 pana la lv 35 poti sa cresti foarte bine in multe locuri (desert, la orci). Eu iti recomand sa mergi in desert. nu stiu in ce regat esti si nu imi pasa dar cel mai bun loc de crescut in desert este langa portalul din regatul galben. Daca vrei sa iti arat pe o harta unde este acel loc poti sa imi trimiti un mesaj pe TPU. In dt poti sa faci yang dar e cam greu sa ramai acolo pentru ca ori vin jucatori cu lv mare care vor sa faca dt run (si daca nu e metinul sa il bata or sa te bata pe tine) ori nu ai loc sa omori de altii ca si tine care vor sa faca bani, sa creasca sau au misiuni, ca sa nu mai vorbesc de lagul incredibil de acolo. DT nu e un loc prielnic pentru facut bani. Iti sugerez v1, v2, v3. Daca ai lv mic (35-45) mergi la orcii negri. Ai mai putea sa pescuiesti 4 ore pe zi sau si mai mult si sa faci skoici si din ele sa iasa perle. Eu am pescuit 2 zile si am prins 2 inventare de pesti in prima si inca 25 de pesti in a 2-a zi. Porma i-am desfacut si am facut 5 skoici si din ele a iesit o perla albastra. Daca nu vrei sa pescuiesti poti si sa spargi metine de lv 45 sau mai mare (la metinele mai mari de lv 45 pot sa pice SS-uri dar pica foarte rar si pica si la metinele de 45) sau ai putea sa te faci farmer de fms-uri. La orci aproape de regatul albastru e o insula unde sunt 2 specialisti brutali si alte 2 insule cu arcasi brutali amandoua. Daca vrei sa iti arat unde sunt, da-mi mesaj pe TPU. Sper ca te-am ajutat, daca e asa da-mi funda.

1 răspuns:
| Ceasca a răspuns:

Deci la intrebarea 1. De recomantat la lv 30-35 sa cresti in map 2 la salbatici.si daca ai iteme mai bune du-te la orci.si la intrebarea nr 2. Da poti face in dt cand ajunci in ultima camera. este un fierar care reuseste cam 90%. Funda?