| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare daca profesori primesc spaga de unde stiu care?

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu este treaba ta, esti cumva de la DNA? Lasa institutiile abilitate sa-si faca datoria (chiar daca nu si-o fac...) vezi-ti de scoala, aia e problema si prioritatea ta.

| andrei1121 explică (pentru IMC90):

Cati ani ai mai mult de 20 daca da tu ai uitat cum e sa fi la scoala cu note de 4 3 3 4 5 7 2 asta e Romania de astazi si cei care au bani multi isi permit sa cumpere note

| IMC90 a răspuns (pentru andrei1121):

E frustrant, dar nu este o idee buna sa te iei in gura cu profesorii. la scoala e ca la SRL, nimeni nu-i trage la raspundere...

asa e in Romanica si asa va fi mereu. cei care au bani fac ce vor si cine nu..., pupa dosuri, poate poate le arunca cineva si lor o bucata de ciolan.

| andrei1121 explică:

Ho ma
mai
usor