| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de balerini din panza (cu intaritura). Sunt ei delicati si frumosi si toate cele, dar cand ii descalt imi miros picioarele ca la muncitori. Am incercat sa-i curat, sa-i spal, sa-i dau cu talc si cu alcool, nimic n-a functionat. Exista vreo solutie sa inlatur mirosul sau mai bine-i arunc direct? Multumesc

3 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Incearca si dati pe picioare inainte sa ii pui cu o crema de picioare de avon si vei vede rezultatele bafta

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Interesantalaughing comparatia cu muncitorii. Intreaba la farmacie, este posibil ca pielea ta sa reactioneze in contact cu o anumita substanta. Daca este asa, cu siguranta vei gasi si antidotul. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu sunt din piele e de inteles. Si eu am avut o pereche si tot asa se intampla. Ii dadeam temeinic cu spray de picioare happy si aveam grija sa nu ii incalt daca ma duc in vizita la cineva happy
La mine de ex. daca avem sosete de dres, lycra era mult mai ok, dar vara nu poti purta dres sad