| r3dv1rus a întrebat:

Am o placa video PCI Express 2.0 x16 si vreau sa o pun intr-un slot de agp exista un adaptor sau ceva cu care sa o pot pune?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Este insa te complici rau de tot, este mai scumpa decat sa iti cumperi o placa noua de baza nu te mai complica, mai bine inlocuieste-ti placa ta de baza este mai simplu si va lucra mult mai bine. Uite intra aici pe forum si convingete: http://www.tomshardware.co.uk/s/PCI-Express-adapter-on-agp (foloseste google translator) si ai sa vezi ca nu se merita.Succes