| Ally97Ally a întrebat:

Am o problemă cu Winamp. De câteva zile se aude foarte foarte încet. Volumul din el e dat la 100, la sunet 100, dar se aude încet de tot. Am reinstalat Winamp, driver la placa de sunet, și nimic. Plus că am încercat cu VLC, BsPlayer și altele și trebuie să spun că era să-mi rup timpanele. Indiferent ce pun, adică boxe, căști difuzoarele notebookului nimic. Ce se poate face în acest caz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Aimp 3 e mai bun ca winampuwinking

| Ally97Ally explică (pentru anonim_4396):

Mersi, chiar ai dreptate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foobar2000 ii da clasa lui aimp la orice ora http://www.programepc.ro/foobar-2000-cel-bun-player-audio/