| FunKesha a întrebat:

Am o stare de spirit proasta, dar nu imi e rau! Simt ceva ce nu cred ca am mai simtit vreodata care nu imi d chef de nimic! Sunt sigura ca nu sunt eu! Ce poate fi? Va rog din suflet dati-mi raspunsuri serioase daca nu stiti mai bine nu raspundeti!

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Poate esti singura...asa se manifesta si singuratea sau iti lipsesc ceva vitamine

| Libelle a răspuns:

Si eu
Trebuie sa mai las calculatorul, sa nu mai adorm la 2-3, sa nu ma mai trezesc la 12, sa nu mai ascult hip-hop,sa nu mai mananc doar omleta...
Dar eu ma simt ca asa sunt,chiar eu sunt.

Ce te doare?! Ce ai? Ploua? Te plictisesti?
Dormi,citeste,fa-ti unghiile,plangi,uita-te la un film,iesi pe-afara, scrie, indragosteste-te
Viata e facuta din atatea si atatea...

| Cryssu17 a răspuns:

Da, stiu mi se intampla si mie de-stea. Si chiar in momente in care eu ma distrez, nu sunt absolut deloc plictisita. De exemplu eram odata la mare si eram mai mica, si abia ajunsesem si abia asteptam sa ma duc la plaja la mare, si dintr-o data mi-a pierit tot cheful. Buf! J`eu am stari de`stea nasoale.oh go on Cand n`am chef d`nimeni si`nmk.totzi sa ma lase in pace ca parca innebunesc`!
Sunt foarte urate aceste stari, n`am mai avut una de mult!
Incearca sa stai in pat, si sa gandesti limpede, sa te linisteti, poate`ti trece.
Sper ca te-am ajutat vre`un pic. Pupici!

| Hăgiul a răspuns:

Si eu am avut din astea. De obicei, la mine apare din plictiseala sau din faptul ca uneori capul meu este prea plin de ganduri. Ia si citeste o revista, mergi pe afara, mananca o inghetata...nu este nimic rau din puctul meu de vedere, ci doar esti stresata. Sa vezi ca te vei linisti, vorbeste cu cei dragi si deseneaza. O sa-ti treaca!

| AlexC a răspuns:

Esti plictisita. Vrei sa faci o activitate care sa iti arate valoarea, sa fie folositorea, etc, dar nu stii ce. Poate doresti cunostinte, dar nu ai chef sa citesti nimic. Cel mai bine e sa ai conversatii lungi cu prietenii pe diverse teme (nu papusi). Incercati sa faceti un proiect, sa realizati ceva. Sper ca ti-am trezit cheful.