| Emitzu95 a întrebat:

Am o tableta si nu reusesc sa ma contectez pe gmail. Pe caculator merge, dar pe tableta nu. Spune ca nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server... Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul nu este pregatit. straight face Nu inteleg!

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Foarte ciudat. netul iti merge bine pe tableta? Ai putea sa-i dai un factory reset/formatare/resetare ca de multe ori ajutawinking dar vezi ca-ti pierzi toate datele din tableta (mai putin memoria USB si cardul Micro SD)

| Emitzu95 explică (pentru introduaicinumele):

Tableta e noua. Mi se pare foarte ciudat, ar putea fi ca e noua? laughing Si ii trebuie adaptare! laughing Nu as avea ce sa pierd, deci as putea da. Unde trebuie sa dau?

| introduaicinumele a răspuns (pentru Emitzu95):

Te duci la setari >confidentialitate sau securitate (depinde, ma rog, ceva de genu) si te uiti dupa factory reset/formatare de fabrica si mai departe te descurci.
Daca nici asa nu merge, chiar nu stiu ce-o avea, ai putea sa ne zici modelul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează aplicația Google Chrome pentru Android și accesează http://www.gmail.com, trebuie să funcționeze!

| introduaicinumele a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mult ca sigur vrea sa se conecteze in cont ca sa poata instala aplicatii din Play Store happy