| alexutzu00791 a întrebat:

Am observat caci unii utilizatori sunt suspendati, citez:rezolvarea temelor pe site. In ce consta faptul acesta. Adica eu daca am o nelamurire la matematica, sau o problema in legatura cu bacul, n am voie sa o abodez pe site?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Se refera la faptul ca unii-si posteaza temele, cerand rezolvarile din partea noastra. Nu incurajam inselaciunea! Sfaturi dam, solutii nuwinking

9 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Dragul meu temele se fac acasa sau clasa profesorul de aceea e platit si tu mergi la scoala sa inveti si sa ceri lamuriri daca te gindesti la altceva .nu stii tema .ne am saturat sa citim teme de rez,, aici nu e pentru teme .cred ca stii nu? soryy

| Silvia a răspuns:

Mie mi se pare o prostie asta, dar asta e. Ea e "seful" smug.

| www a răspuns:

Nu ai voie sa iti postezi tema, adica sa iti rezolvam noi exercitiile gen: 3, 4 de la pagina 25 intelegi acum? Daca ai o nelamurire in legatura cu bacul poti sa intrebi sau daca nu stii ceva la matematica legat de teorie.

| alexutzu00791 explică:

Trist...adica siteul nu promoveaza o discutie educationala ca sa zic asa, si promoveaza nu stiu ce relatie virtuala dintre utilizatorisad.

| alexutzu00791 explică:

Deci e o ea day dreaming

| iri a răspuns:

Pai nu e vorba neaparat de asta, dar mai apare cate unu/una care scrie cerinta si apoi se asteapta sa ii scrii o compunere, etc. Daca ai o nelamurire nu cred ca se ia nimeni de tine pentru intrebare. Am mai vazut intrebari de genul care zici tu si acel om care a postat-o a fost ajutat, nu i-a sarit nimeni in cap. Dar cand cineva iti cere sa ii rezolvi temele, deja e nesimtire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ceva.Ca asta ar insemna rezolvarea temelor pe site:-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne intrebi temele, rezolvarea exercitiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici daca sfaturiraised eyebrows
Deci nu iti rezolvam nimic.
Daca ai de rezolvat exista profesor de pregatirehappy