| Vasybulan a întrebat:

Tocmai ma uitam pe lista cu utilizatori suspendati pe TPU. Deci tineti minte: injuratul, limbajul obscen, sau incercarea de rezolvare a temelor dauneaza grav povestitului pe TPU.(bine ca am terminat scoala) big grin

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Totul se afla aici http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente,dar o amintire este binevenita.

| cioca99 a răspuns:

Si unde e intrebarea? sau acum ne dai un sfat?

| Vasybulan explică (pentru cioca99):

Un fel de mic sfat. Scuze dace te-a deranjat!

| cioca99 a răspuns (pentru Vasybulan):

Pe mine nu m-a deranjat nimic eu doar ma intrebam rolul paginii unde, de obicei din cate stiu se pun intrebari, nu sfaturi.pentru sfaturi cred ca exista alt loc unde sa poti posta.si am comentat asta doar dintr-un sentiment de corectitudine. sper ca nu te-ai suparat