| ReignForest a întrebat:

Am primit un mesaj de la sameday în care îmi spunea că comanda mea va fi livrată astăzi între 13:45-15:45, dar eu nu am comandat nimic. Ce să fie?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi introdus cineva gresit nr de telefon

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde vrei sa stim noi? Doamne parca ati innebunit, suna i pe ei la sameday si intreaba i ce comanda ca tu nu ai comandat nimic, s-ar putea sa fie hakeri care iti trimit mesaje ca sa introduci tui adresa numar de card ca sa iti ia banii, suna i si spune le ca ai primit un mesaj si vezi ei ce spun.

| mihai69 a răspuns:

Țeapă.
De ceva vreme, sameday NU mai trimite SMS când luvrează pachete. Ai notificare în aplicație și pe mail. Atât.

| VoidEternal a răspuns (pentru mihai69):

Acum 1 săptămâna am primit. Mai ales daca e o comanda plătită îți trimit estimat de livrare și pin, prin SMS. De cele de easybox nu mai zic, am cel puțin 20 luna asta.

| mihai69 a răspuns (pentru VoidEternal):

Eu la ultimele comenzi nu am primit decât înștiințare pe mail și în aplicația lor.

| siriusblack98 a răspuns:

O comanda gresita, o eroare din partea lor sau cineva chiar si o firma ti-a trimis un plic cu niste acte. Suna la dispeceratul lor cel mai bine si verifici cu ei cel mai bine de unde vine comanda si cine este expeditorul.

| babatrista a răspuns:

Placute suedeze happy stai cuminte ca te frigi