| andreyyoo a întrebat:

Am Si Eu niste Boxe 5+1, dar nu imi mai merge adaptorul. adica ele sunt 2 fire. unul de bagat in priza si unul de bagat in boxe pentru a le da curent. Spuneti.mi si miie cat costa si unde gasesc. MultUmesc FOoarte muult. FundItZzaa :*

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Incearca la librarie, daca nu, intr-un sediu Vodafone, Orange sau Cosmote. Ei au tot felul de accesori pentru telefoane, dar si pentru calculator. Mult succes!

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu am înţeles exact ce vrei. Ce model de boxe ai?

| Arthur a răspuns:

Ce scrie pe acel adaptor?

| andreyyoo explică:

Multumesc baietii mi.am luat de la un magazin vodafone...imi merge perfect mult succes!