| ALexnik a întrebat:

Am si eu o problema too many pattern attempts imi apare la telefon si nu pot sa bag nici emailu nimic nici tastatura nu-mi apare ce pot sa fac

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Ce telefon ai si cum s-a ajuns in situatia asta?

| ALexnik explică (pentru mont):

Allview p6 cred ca l-am blocat din greseala

| mont a răspuns (pentru ALexnik):

Din pacate cred ca singura varianta e sa ii dai un hard reset, cu pierderea datelor de pe el. Poate raspunde cineva mai priceput, dar eu doar solutia asta o stiu deocamdata, atata timp cat nu se poate introduce nici un pin. La calculator daca il conectezi il reconaste?

| ALexnik explică (pentru mont):

Si cum pot sa-i dau un hard reset?

| mont a răspuns (pentru ALexnik):

Cu telefonul oprit tine tasta de volum scazut apasata si apasa si mentine pasata si tasta de pornire pana intra in meniul de recovery. Poate te ajuta si clipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=29UBXteD6n0