| anonim_4396 a întrebat:

Am sters acum cateva zile ceva din panoul d control acolo de la adaugare sau remuve si nu stiu cum se numeste din cauza asta acum nu mai aud la boxe nimic ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu stim ce placa audio ai si ce anume ai sters! Probabil ai sters driverele audio.
Spune ce placa audio ai exact si te vom ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai probabil ca ai sters driverele audio...asa am facut si eu dar nu stiu ce fel de driver aveam ma ajuta cineva?

| Suiram a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer, clickPROPERTIS, HARDWARE, Device manager si acolo vei vedea ansemnat cu semnul antrebari de culoare galben, driverul care nu este bun. Dai dublu cluick pe el, dai click la driver si apoi roll back driver.(daca nu rezolvi cu roll back ancearca cu update driver)Sper sa ai succes