| etudor a întrebat:

Am un aparat de pregatit sucuri,inghetate, numit FITMIX.E nou. Am pregatit totul pentru. un smoothie din ghimbir dar, bagat in priza nu a mai plecat.CE poate avea? Cand am lucrat cu el acum3 luni, mergea, lucra frumos...Priza e buna.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde unde l-ai depozitat in cele trei luni. Daca a avut parte de umezeala, asta e, poti sa iti iei adio de la el.

| Lostlyric a răspuns:

Buna ziua. Nu ma pricep la reparatii electrocasnice, asa ca voi lasa parerile avizate sa va ajute. Insa, am citit parerile nemtilor cu privire la acest produs si majoritatea sunt negative. Au avut probleme cu supraincalzirea motorului inca de la inceput si considera produsul o pacaleala de zile mari. E posibil ca aceasta sa fie cauza - undeva la motor. Iar cei care se pricep in acest domeniu, poate va vor oferi sugestii.