| 334499 a întrebat:

Am un cont pe bloggerul.ro si de cateva ore incerc sa recuperez parola prin adresa de mail dar primesc interminabil : Acest email nu a putut fi trimis.
Posibil motiv: Hostul dumneavoastră a dezactivat funciția de mail...

Mai are cineva cont pe hostul de blog-uri? Vi s-a mai intamplat? Ce se mai poate face?

2 răspunsuri:
| 334499 explică:

@elecktro
am contul de mai bine de cateva luni... dar n-am mai intrat in ultima perioada si am uitat parola happy

| ElecktroFloweR a răspuns:

Ei bine esti posibil atunci cand l-ai facut sa nu se fi trimis adresa sau sa fi avut probleme sau poate nu s-a creat. Eu cred ca ar trebui sa iti faci altul. Sper ca ti-am fost de ajutor. Poate si o fundita nu ma supar. Uite un sfat fa-ti pe google blogger. Este mai eficient si nu iti pierzi nimic.