| 1123152525 a întrebat:

Am un iphone dar vreau sa stiu daca e iphone 4 ori iphone 4s cum aflu?
Funda 100%

Răspuns Câştigător
| JesusOfSuburbia16 a răspuns:

Tii apasat 2-3 secunde pe butonul care te duce la meniu si vezi daca iti apare Siri. Daca nu iti apare inseamna k e 4.

| 1123152525 explică (pentru JesusOfSuburbia16):

Ce e siri? mi-a aparut ceva albastru cu niste cuvinte care se miscau facetime,dial, call, geniu...
Si scrie sus voice control!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Citeste instructiunile telefonului.

| Krosa a răspuns:

Cauta pe google.com

| tinapapujik a răspuns:

Cere informati persoanei care ti la daruit sau persoanei de la care l-ai cumparat...ei o sa te lamureasca

| tinapapujik a răspuns:

Cere informati unei peroane specializate in asa ceva

| KoolKitty a răspuns:

Ai putea sa te duci la un magazin de telefoane si sa intrebi vanzatorul de servici.

| m0n1kmara a răspuns:

Te uiti pe spatele telefonului, ar trebui sa scrie cred...

| Chester1 a răspuns:

Doar daca nu l-ai luat de la cineva.si e replica thinking

| ADRYangel a răspuns:

Du-te acolo unde tiai luat telefonul si intreaba...sau uita-te pe cutia telefonului

| Razby a răspuns:

Ce intrebare stupida doamne tine apasat 2 sec pe butonul de jos si vezi daca apare Siri doamne laughing)

| 1123152525 explică (pentru Razby):

Ce e siri? mi-a aparut ceva albastru cu niste cuvinte care se miscau facetime,dial, call, geniu... Si scrie sus voice control!

| 1123152525 explică (pentru Razby):

Oh, gata, e 4 nu 4s... din pacate nu am stiut cu ce difera si l-am ales pe asta ca proasta x(