| KillerATN a întrebat:

Am un Laptop HP si aseara mergea foarte bine, cand il deschid azi dimineata vad ca nici un program nu merge, cand incerc sa-l deschid imi cere sa aleg un program din lista de programe instalate... nu inteleg de ce nu se deschide cu programul insusi, adica daca dau pe Internet Explorer trebuie sa aleg internet explorer... o fii de la baterie? imi da eroare la ea, desi nu cred ca ar avea vreo legatura cu programele.

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Nu are treaba bateria, a fost modificata asocierea filelor, valorile default din registri, daca nu ai facut nimic asa cum spui posibil de la vreun virus, sau program instalat recent.
Doar la scurtaturile de pe desktop iti cere sa selectezi? sau si la executabile?

| KillerATN explică (pentru victorandrei):

Si la executabile, si la scurtaturi, dar oricum mersi de ajutor, ai funda.
Am dat system restore si s-a rezolvat...

1 răspuns: