| PrivateUsername12345 a întrebat:

Am un pc mai vechi si azi am vrut sa il pornesc se aprinde si cand ajunge la welcome se aude un piu si ramane blocat nu se aprinde mai departe.

Ce poate sa aiba?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| OnlyTheScript a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul tongue asa am patit si eutongue

11 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Poate e de la Windows sau e stricata vreo componenta, poate ajuta daca il stergi de praf happy

| andrw1929 a răspuns:

Cel mai bine reinstalezi Winwinking
Toate cele bune!

| trance04 a răspuns:

Memoria RAM

| PrivateUsername12345 explică (pentru trance04):

Si ce trebuie sa fac? :S

| trance04 a răspuns (pentru PrivateUsername12345):

Scoate placuta de ram sau placutele si incearca-le pe rand sa iti dai seama care este terminata sau cheama un specialist daca nu te descurci

| PrivateUsername12345 explică (pentru trance04):

Ok..ms

| XxAdelyYn11xX a răspuns:

Cel mai simplu... daca e vechi, aruncal la gunoi ca nu mai ai ce face cu elwinking