| AnoAnonima0 a întrebat:

Am un pistol cu bile din plastic. Daca trag in cineva pateste ceva?

Răspuns Câştigător
| Cartofescu a răspuns:

Bai,poate pati, da nu-l doare tare... daca vrei sa traga mai tare, mai departe si mai fain ...desfaci carcasa pistolului si gasesti un arc mare,il iei si tragi putin de el, il intinzi si apoi il bagi inapoi, cu cat mai intins, cu atat mai bine, dar ai grija sa nu ii strici forma.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poate pati, mai ales daca este lovit in ochi, iar tu poti fi condamnat penal.

| ALGator a răspuns:

Ar trebui sa scrie in instructiuni asta, daca nu e un produs pirat. Pune-ti doua intrebari:
- am curaj sa pun pe cineva sa traga 10 bile in mine?
- cel in care trag pateste o enervare, sare pe mine si ma ia la bataie. Imi place?

| Ralukafay a răspuns:

Da,o sa il doara si o sa iti iei bataie.Mai ales daca ii tragi o bila in cap, il omori.

| Laura78 a răspuns:

Pistolul cu bile este o arma neletala la care nu ai nevoie de autorizatie. Sunt numeroase cazuri ajunse la politie legate de astfel de arme. Victimele au ajuns la spital si chiar au suferit traume. Pe langa faptul ca doare extrem de tare, victima risca sa sufere traume, sa ajunga la spital risca chiar sa ramana fara vedere. Astfel de cazuri nu se intampla foarte des, insa riscul inca este valabil.

| JoleneSth20 a răspuns:

Bineînțeles că da.

| Ihave100lei a răspuns:

Pai in mine a tras fratimiu cand eram mai mica dar nu am patit nimic doar ca a durut ff tare

| AmiraH a răspuns:

Da, ii spargi dintii (stiu pe cineva care a facut-o), il lasi orb daca il lovesti in ochi iar in rest doare. Sfatul meu este sa nu tragi in oameni

| SuntSerioasa a răspuns:

Pai probabil ca da...forta cu care este inpinsa bila aceea de plastic este inimaginabil de dureroasa..plus ca poti tinti in ochi happy

| Daniela_Alina_1996_ITzp a răspuns:

Da, o sa aiba o durere cumplita si in cer mai rau caz ii poate intra in carne.