| Apocaliptic a întrebat:

Am un televizor de vreo 90 kg sau mai mult stricat si nu stiu ce sa fac cu el; am inteles ca nu am voie sa-l arunc la gunoi(nici nu ar incapea intr-un containerlaughing). Este vreo firma care colecteaza asa ceva?
P.S.:Bucuresti

4 răspunsuri:
| Apocaliptic explică (pentru Intruder19):

"Orice tip de deșeu nevoluminos" m-a lamurit. Dar acum stiu cum sa caut.hee hee

| Intruder19 a răspuns (pentru Apocaliptic):

Daca te duci la centrele de colectare ti-l primesc, eu am fost cu un frigider si l-au primit.

| Sn4k3 a răspuns:

Era o oferta la Altex cu televizoare parca laughing. Dadeai unul vechi si mai scadea din pretul produsului care il vreai.