| Musiclove18 a întrebat:

As dori sa incep o cultura de coacaze si as vrea sa stiu unde as putea vinde productia si daca se merita investit in asa ceva.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Andreime a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa investesti in coacaze....Probabil ca vei avea o recolta mai buna daca ai Face investitii in vita de vie cu care poti face must natural este din ce in ce mai cautat...dar si cu porumb sau alte legume chiar si cu visini sau sera cu capsune sper ca ti-am fost de ajutorwinking