| cami1906 a întrebat:

Sunt profitabile afacerile cu arbusti fructiferi?(gen coacaze, mure etc). Eu as dori sa incep o astfel de afacere in primul rand ca imi place sa ma ocup de plante, sa stau in natura si in alt doilea rand ca nu sunt foarte multe, deci nu e mare concurenta.As dori sfaturi de la cei care au o astfel de afacere sau cunostinte in domeniu ca sa fiu mai sigura.Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Da, daca vrei sa si muncesti!

| axeldavid a răspuns:

Da sunt foarte profitafile niste neamuri de ale mele au o livada de afine jumatate din bani pentru amenajare si utilaje le-a dat statul. daca ai un proiect bun poti sa-ti faci si tu.