| Reinstal a întrebat:

As dori sa schimb design-ul si platforma pe care este facut magazinul online www.reinstal.ro
Va rog sa-mi spuneti ce platforma ar fi mai potrivita pentru un magazin de instalatii termice, instalatii sanitare si materiale de constructii. Magazinul va avea aproximativ 20.000 de produse.

3 răspunsuri:
| neodesignstudio a răspuns:

Te-as putea ajuta eu cu un redesign pentru site la un pret destul de mic. Astept mesaj daca esti interesat.

| Brotacelul a răspuns:

Recomand www.ucoz.ro pentru ca iti poti face un magazin online cu unul dintre cele cateva sute de sabloane responsive si complet personalizabile (un sablon responsive poate fi vizualizat de pe orice dispozitiv conectat la internet), poti vinde un numar nelimitat de produse sau servicii, iti conectezi domeniul propriu.ro/.com si poti accepta plati cu cardul bancar sau prin PayPal. Toate optiunile acestea, precum si altele pe care nu le-am mentionat, se gasesc la 9.99$/luna! Sper ca te-am ajutat.

| stars2015 a răspuns:

Acum poti comanda Online www.Reginasalon.ro
Vino la Showroom sau comanda online!
ai nevoie de Materiale de Constructii : Gresie, faianta, placari, Parchet, Parchet laminat, Parchet dublu-stratificat? pentru locuinta ta?
oferim o gama larga de decoratiuni interioare-decoratiuni exterioare si amenajari case
http://www.ReginaSalon.ro