| SNAKECOM a întrebat:

Aveti idee ce subiecte vor fi la teza de Romana? Eu o am pe 8 sau 9 deci o sa o dau Luni sau Marti mai sunt cateva zile mai exact 7 sau 8 zile. sad

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

In ce clasa esti? La teza primesti de obicei subiecte exact ca cele facute in clasa. Stai fara grija! Daca ai invatat pana acum atunci o sa fie okay.

| SNAKECOM explică (pentru RainmakerX):

Din ce naime e poza ta de profil? Sau e un fan-art?

| RainmakerX a răspuns (pentru SNAKECOM):

Este Madara Uchiha din Naruto.
http://i.imgur.com/nbhif9z.jpg

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Profa/proful tau o face cum vrea ea/el. Asa ca, invata tot si bafta la teza!

| IoanaIonuca a răspuns:

Nu are importanta cand o dai si nici nu avem de unde sa stim noi asta laughing Profa ta/proful tau o face, ea/el o sa stie numai.

| Ragnarøk a răspuns:

Facand abstractie de faptul ca n-avem cum sa-ti dam un raspuns vreau sa spun ca apreciez ca macar te-ai sinchisit sa ne spui in ce clasa esti. Sau presupuneai ca si asta trebuia vazut in globul de cristal?