| CherrieO a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua mea de nastere. Am inchiriat o sala. Ce am putea face ca sa ne distram? Dar despre muzica: Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Wandaaishere a răspuns:

Hmm in primul rand cati ani ai?(ar fi fost mai usor sa gasesc idei)
Ai putea da o petrecere tematica thinking
La intrare poti face un fel de guest book unde toata lumea se semneaza.
Poti face o chestie gen fiecare trebuie sa iti dea o porunca pe care o vei indeplini pe parcurs sau va dati intre voi
sau ce zici de karaoke?
Si in legatura cu muzica eu zic sa nu pui numai un fel, gadestete ce le place prietenilor tai.Asa nu risti ca unul dintre ei sa stea de o parte

| CherrieO explică (pentru Wandaaishere):

Multumesc de ajutorbig hug imi plac ideeile tale :X o sa incerc sa le pun si in practica!

2 răspunsuri:
| lolas a răspuns:

Ai putea pune o muzica super de la selena gomez love you like a love song baby sau de la dj sava sau aia poti cauta pe youtube si scrii hey seniorita si aia de frumoasa sper sa te ajute