| CrazyKiddd a întrebat:

Azi,tata a primit un ordin sa se duca in armata in caz de razboi sau ceva...nu am inteles prea bine.http://www.wowbiz.ro/......02263.html
Faza e ca in stirea aia scrie ca intre 20-35 de ani, iar tata are 43.
Se poate face ceva ca sa nu se duca? Din ce am inteles toti barbatii din Romania au primit sau vor primi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E minciuna presei asta, de aia exista sa bage cacealmele in civilizatie.

| CrazyKiddd explică (pentru mgtow):

Si..atunci de ce a venit politia la noi la poarta si i-a dat un ordin scris tatalui meu? sad

| mgtow a răspuns (pentru CrazyKiddd):

Mi se pare ciudat. Poate au de gand sa mearga in serios.