| AlexBazzy a întrebat:

Rusia, WW3, armata romana.

Credeti ca v-a izbugnii al treila razboi mondial? Am vazut ca Putin a spus acum cateva luni cum ca ar putea trimite trupele in Bucuresti in doua zile.

Cati soldati are armata romana?

Inca ceva, am vazut ca tata a primit de la politie o din aia cu bilete de vapor, tren si toate cele in caz de mobilizare generala ca sa se duca la razboi. Dati-mi si mie mai multe detalii si lasati-va opinia cat mai detaliat ca sa inteleg. Sunt tare curios.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LordBolton a răspuns:

Televizorul dauneaza grav iq-ului. rolling on the floor