| ciprian_3266 a întrebat:

BAC!
La ce e mai usor sa dai bacu?
Fizica, chimie, biologie sau informatica?

Răspuns Câştigător
| 1DPinkpOint a răspuns:

Biologie.e singura care nu are legatura cu matee.si plus ca are logica.e din corpul uman.nu e cu numere date si altelebig grin

12 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu zic ca la Biologie.

| ΔH a răspuns:

Cel mai usor e acolo unde te pricep cel mai bine.
Pentru mine a fost informatica, unde-am luat 10.
Daca-ti spun ca la info e usor, dar tu nu stii o boaba programare, crezi ca iei un 2?

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu cred ca la Biologie (cu toate ca nu am dat la nici una dintre materii). Mai usor este la materia la care te descurci cel mai bine si care iti place (parerea mea). Succes!

| xt9000 a răspuns:

Biologie si informatica

| marina28 a răspuns:

Biologie... toata lumea poate sa toceasca niste notiuni dar nu toti pot invata sa rezolve o problema. parerea mea. Depinde si la ce te pricepi.

| Nymphetamine a răspuns:

Biologie,clar!

| annkaa a răspuns:

CEau:*
dintrea astea cred ca la biologiehappy

| FesCuDungi a răspuns:

Mai bine biologiewinking (geografie nu poti alege?)

| ThePoet a răspuns:

La romana.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
La ce stii.

Sper ca te-am ajutat happy

| RoXxy a răspuns:

Parerea mea e ca la informatica si biologie e mai usorwinking

| iSnoopy95 a răspuns:

La ce sti.