| marcelyny a întrebat:

Boxele pc nu functioneaza. am windows7.Am cumparat altele am instalat driverul de sunet si tot nu functioneaza. Am dat control >panelhardware and >>soundsowndsi speakers este bifat cu verde.Mentionez ca in boxe se aude foarte incet

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce vrei fundă, pentru că habar nu ai ce spui? Cel mai probabil e vorba de un driver incompatibil sau de o problemă în setările plăcii de sunet. Dacă tu eşti bătut în cap şi ai schimbat OS-ul pentru că altceva nu ştii nu te apuca să le oferi şi celorlalţi aceeaşi variantă. Poate că ei nu merită asta, ca tine.

3 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

POate sunt boxele de vina..au o problema..Ai incercat boxele si la alt pc?

| marcelyny explică (pentru Xennofull):

Am cumparat alte boxe si tot nu merge

| MetalHand a răspuns:

Este din cauza de la win7 ca si eu am avut aceiasi problema si l-am schimbat in win xp! Funda|?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MetalHand):

Pentru ce vrei fundă, pentru că habar nu ai ce spui? Cel mai probabil e vorba de un driver incompatibil sau de o problemă în setările plăcii de sunet. Dacă tu eşti bătut în cap şi ai schimbat OS-ul pentru că altceva nu ştii nu te apuca să le oferi şi celorlalţi aceeaşi variantă. Poate că ei nu merită asta, ca tine.