| ShailaFlorina a întrebat:

Buna all. Tocmai mi.ai facut cont pe facebook dar nu ma prea pricep. as vrea sa stiu, cum sa fac, ca nimeni sa nu vada ca i.am vizitat profilul? stiu ca pe hi5 exista aceasta optiune. pe facebook exista? multumesc

Răspuns Câştigător
| roxgg a răspuns:

Pe facebook nimeni nu poate sa vada daca i-ai vizualizat profilul cum nici tu nu poti vedea cine ti-a vizualizat profilul.

2 răspunsuri:
| Rested a răspuns:

Nu exista optiunea asta pe facebook si daca vei vedea anumite aplicatii care promit asta sunt virusi.

| PufarinaXD a răspuns:

Pe facebook nu exista aceasta optuine.