| MaryIngerPazitor a întrebat:

Am auzit ca maine, pe 11.11.2011,la ora 11:11 vine sfarsitul lumii! La inceput nu am crezut, dar acum nu sunt chiar asa sigura! Help!

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Bai asa au zis ca vne si in septembrieoh go onchatterbox, si voala suntem vii...Is minciuni toata ziua...Numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii.Aia care cica is clarvazatorichatterbox, o fac numai bani nu mai crede toate aburerilewinking:*. Bafta si nu mai crede isdioteniile asteawinking

23 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ai auzit gresit dupa parerea mea.Nu exista asa ceva si sunt putini care cred asta.Cred ca nu e adevarat.

| greenish a răspuns:

Buna. Sfarsitul lumii trebuia sa vina de mult daca ne luam dupa ce spune `lumea`. Dar, sfarsitul lumii vine numai atunci cand vrea Dumnezeu, nu cand isi dau cu parerea unii happy

| Just4Joker a răspuns:

Ufff, nu cred in asta... da' abia astept sa vedem ce zice profa de romana ca-i foarte superstitioasa!

| Fanatic a răspuns:

Cum *** crezi ca te poate ajuta cineva la intrebarea asta.

| Aide a răspuns:

Daca vrei sa stii eu nu cred prostiile astea. uite promite-mi ca daca maine la ora 11si 11 minute nu se intampla nimic imi dai funda.

| Pisique a răspuns:

Dă`l dracu` de sfârșit nesimțit. Îmi bag degetu` în el.
Nu există nici un sfârșit. Numai Dumnezeu știe când e. Auzi la ăștia...Nu au ce face ăștia de la televizor.
Scumpa mea, de câte ori s-a zis că vine sfârșitul lumii în 2001 sau ziua judecății și a venit un căcat. :-|.
Eu, deci practic, mă piș pe ăștia care zic că vine sfârșitu' lumii.

| DracusorImpielitat a răspuns:

No vn nici un sfarsit, cica trebuie sa vn si pe 6.6. 2006 pe ora :06 vnea sfarsitul, da a vnt un kiki.

| Twixi a răspuns:

Ioi ce frica miii :-s.Da-o in ma-sa de treaba! straight face

| DiamondShine a răspuns:

Se spune ca Dumnezeu a spus ca sfarsitul lumii nu e anuntat, va veni cand nici nu ne asteptam...deci s-a vorbit prea mult despre chestiile astea incat sa cred ca ar fi vreo sansa sa vina sf lumii acumhappy si in caz ca vine.asta e, suntem inutili in a face ceva in aceasta privinta.PuP:*

| Matt24 a răspuns:

Serios?:O
ce tare! maine o sa dansez de fericire...sa mor dansand daca tot se intampla.

| FataOreo a răspuns:

Da ma! Du-te pe Marte, colea esti in siguranta! loser

| AcelasiOm12 a răspuns:

Orice e posibil tongue. auzi NU mai pune "botu " la tot ce vezi si auzi de la TV.incearca sa vezi partea plina a paharului...incearca sa vezi numai mesajele pozitive( bhuai da ce texte am pe mine ...ca niciodata =) ) a si TRAIESTI FIECARE ZI CA SI CUM AR FI ULTIMA

Răspuns utilizator avertizat
| scarharo a răspuns:

Eu zica sa nu crezi in toate predictiile, tot o sa vina intr-o zi, ce mai conteaza cand? oricum nu supravietuim

| pinkroz a răspuns:

Daca crezi.se va itnampla daca nu nu se va intampla...nu crede toti ce zici oameni aia. doar sasi,, vanda'' emisiunile

| cony1226 a răspuns:

rolling on the floor.lasa oh go on
Nu este sfarsitul lumii!

| cupyyyy a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni atunci cand Dumnezeu il va face sa vina.Nu oamenii.

| pazzaa a răspuns:

Buna! Nu este adevarat ca pe 11.11. 2011 la ora 11:11 vine sfarsitul lumii! Nici eu nu sunt sigura dar din cate stiu eu sfarsitul lumii cica e pe data de 23.12. 2012 la ora 6 parca (cica atunci se termina calendarul maiasilor chatterbox) Dar am mai citit si di prin alte parci cica nu vine in 2012 o sa vina in 2023, dupa cica nici atunci va veni in 2039 si tot asa ...Boh ceva se intampla nu se stie ce...Dar sa speram ca nu se va intampla nimic straight face

| irinaiftimia a răspuns:

Buna! sa stii ca multi spun vorbe de aste doar pentru a'i speria pe altii.crede-ma de prin 2002 tot spun ca e sfarsitul lumii.dar uite ca inca nu a venit.deci.big grin funda?big grin

| iontuzaxanda a răspuns:

Cred ca vine dar nu fi sigura pentru ca ei numai minciuni zic nu stiu cum sa mai scoata bani.sunt uni care nu au ce face sh inventeaza astfel de minciuni

| AlexNasss a răspuns:

Uite numai crede, si numasi faceti asa ca odata si odata tot morti mare branza oricum mori

| DiamondShine a răspuns (pentru AlexNasss):

Da.asa e. toti murim da poate unii nu vor sa traiasca cu gandul ca maine o sa moara, intelegi? asta e ceva ce pe unii ii poate distruge si afecta psihic, serios!

| AlexNasss a răspuns:

Aidreptate adi dar nai ce sa faci gandestetela prezent nu la viitor