| ydod a întrebat:

11.11.2011 Sfarsitul lumii?

38 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

In 11.11. 2011 va fi vineri. Intotdeauna va gasiti cele mai proaste zile...

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Nu vine mă nimic stai liniștit.Niciun om nu știe când va veni, doar Dumnezeuwinking.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Eee vine pe draq! m-ati innebunit toti cu sfarsitul lumii.De unde crezi ca stim noi? nu avem de unde stii asta. Asteptam si o sa vedem cand si cum.

| BiaSiAtat a răspuns:

Ce zici de : WTF?
( robotzel prooost )

| MioaraParalescu a răspuns:

Tampenii laughing auzi de la niste mosnegi prosti ca vine...doar Dumnezeu stie cand vine!

| CosminHaarp a răspuns:

In niciun caz pe data aia e ziua l LiliA vrei sa moara de ziua ei?

nu exista sfarsitul lumii (deocamdata)

| xAlexis a răspuns:

Nu...cu siguranta nu.

| Musique a răspuns:

Da. si in 2.3. 2003 vine Mos Creciun

| DiamondEyes a răspuns:

Da! acum vine. vor muri toti porci si toate gainile, asa fugi cat mai poti!

| alexandrey a răspuns:

Normal.

| Krauser a răspuns:

Cine te-a mintit? Nu vine acum nici pe 2012, cum zice Ad3Linii doar cand vrea Dumnezeu.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Eu nu cred ca vine si chiar daca vine, scap de ultima zi de scoala(du-te ma cu scoala glumeam) ce FAAACEEEEMM? stiu ma la vecini si caut o tipa laughing DECI NU O SA VINA MAINE PAREREA MEA straight face

| LiIiA a răspuns:

Nup atunci este ziua meacrying(
nu are cum sa fie sfarsitu luii ma dezamagesti fix de ziua mealaughing

| LiIiA a răspuns:

Mersi pentru urare apropo ma cheama livia

| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Nu cred. niciun savant din lumea asta nu stie cand e sf lumii. Doar D-zeu stie cand si sigur nu o sa fie acum!

| slipknot a răspuns:

@LiliA,Happy B'day pentru atunci! >big grin

| calitateSuperioara0000 a răspuns:

Eh pe naiba

| DfakfLaf a răspuns:

Daca atunci va fi eu iti dai 100000000000000$

| Queensway a răspuns:

Nu. te asigur ca nu e atunci.winking doar Dumnezeu stie cand va fi sf. lumiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu happy. Imi pare rau dar trebuie sa mai astepti. Daca vrei programam dupa 18 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No way.Nu va fi niciun sfarsit al lumii.
P.S.:La multi ani anticipat, LiliA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in prostiile de la tv. si daca chiar va veni nu avem ce sa facem asta e dar nu te speria ca nu o sa sentample chiar in ziua aia nau de unde sa stie data fixa si ora fixa

| crisiss a răspuns:

Nu te ingrijora SFRSITUL LUMI nu are data fixa el va veni cand te stepti mai putin, deci pana atunci traiesteti viata din plin si nu-ti fa grijiwinking

| KostaKhe a răspuns:

Un ****

| Bubulutsaa a răspuns:

Neah.laughing stiu ca s`a intamplat ceva rau atunci la 11 :11 parca am luat o nota proasta sau ma`m certat cu cineva...in finee, nu mai stiu...

| dacia63 a răspuns:

Care lume?

| stefan110310 a răspuns:

10.11.2011 e ziua mea de salariu. asta inseamna ca nu o sa am timp sa petrec inainte sa ma tirez de pe planeta. si app. la multi ani lilia. fac eu cinste laughing

| stefan110310 a răspuns:

" nu s-a descoperit sfarsitul lumii"? wtf. nu zau? si eu credeam la fel. altfel nu ne-ai mai fi zis pentru ca nu ar mai fi avut cine sa ne zicabig grin

| ARSENÁL a răspuns:

Data aceasta este inventie proprie?

| pufyy a răspuns:

Hai mah pe 11 crying.pe 19 e ziua mea cryingmor la 15 ani.macar daca tot vine sfarsitul sa vina dupa 19 noiembrie sa mor cu 16anisorilaughing...
nu are cum sa vina sfarsitul lumii.e o prostie