| AcestaSuntEu a întrebat:

Am incercat sa deschid fifa 12 si mi-a aparut urmatoarea eroare : C:/Program files/NVIDIA Corporation/3D Vision/nsSCAPI.dll is either not designed to run on windows ot it contains an error.Try installing the program again using the original installlation media or contact your administratior or the software vendor for support.
Inteleg ca este o problema la placa video,curios este faptul ca pana acum mi-a mers perfect, fara niciun fel de eroare sad. Mentionez ca am windows 7 si alt joc,spre exemplu counter strike,imi merge...Ce e de facut? Daca se poate o rezolvare fara a reinstala placa video, ar fi perfect! Da funda raspunsului care ma poate ajuta! puppy dog eyes

1 răspuns:
| vasilofdeny2 a răspuns:

Ai pus crakul?