| Larisaaaa a întrebat:

Am instalat un program sa descarc video de pe you tube si mi-a aparut tuneup utilities. Nu am asa ceva in calculator, nu stiu ce e dar am cautat acum despre el. De ce mi-a aparut? trebuie sa-l instalez? Este bun?
Si m-ai am o problema. Mereu cand instalez ceva imi apare "User Account Control" scrie despre acel program si trebuie sa dau "yes" sau "no" De ce apare asa? Si ce ar trebui sa dau?
Funda.

3 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Trebuie sa dai Yes pentru ca verifica daca esti tu utilizatorul care foloseste programul respectiv, daca nu ai nevoie de tuneup utilies sterge-l.

| BlackAngel24 a răspuns:

Acela este un program care se instaleaza aiurea alaturi de alte programe, mi-e de exemplu mi` sa instalat cu winamp-ul. Mai bine dezinstaleaza-l.

| ancajenifer a răspuns:

Faptul ca mereu iti apare acel mesaj de fiecare data cand instalezi ceva nu este in regula, probabil ca ai instalat inainte un program care iti posteaza acest mesaj.