| alinuta16 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspun. MI-am luat o casca dinaceea pe o ureche si nu o pot porni am pornit bluetooth si tot nu merge astept ras... fundita pentru cel care ma lamureste( explicatile sa fie cat mai concredete nu pe scurtaturi plssshappy

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Trebuie sa faci asocierea intre casca si tel.Adica dai cautare dispozitive bluetooth la tel. si la casca porniat tii apasat butonul de raspuns in acelasi timp cu butonul de volum + pana cand tel. va gasi dispozitivul, apoi va trebui sa-l salvezi la aparate asociate si asa va merge.Succes!