| Georgianaaa742 a întrebat:

Am o intrebare! Am cont pe TPU, dar atunci cand vreau sa raspund la intrebari imi spune ca :"Utilizatorii cu emailuri neconfirmate nu pot raspunde decat de 5 ori pe zi si 10 ori in total"Ce pot sa fac, ca sa raspund si eu la intrebari? Cum sa imi confirm emailul? Dau funda! sad E urgent!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa inregistrare trebuie sa primesti un mesaj de la TPU, in contul de e-mail indicat la inregistrare, poate sa fi ajuns si in Spam. Cauta-l si da clic in locul indicat si ai confirmat inregistrarea.