| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Am o problema, de cateva luni ma tot suna o persoana. Eu sunt pe orange, iar persoana respectiva pe vodafone. Telefonul meu este un nokia 2730. Cum pot sa-i blochez nr de telefon? Ce setari sa-i fac telefonului ca persoana respectiva sa nu ma mai deranjeze?

1 răspuns:
| VitanestiClub a răspuns:

Cauti pe la setari apeluri sau daca nu iei tot telu la cotrobait pane gasesti filtrare numere si adaugi acolo numarul respectiv. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor... fundita please.