| xXSaMmyXx a întrebat:

am primit un beep ( sau a sunat ) de la un numar ce incepe cu : 0906160XXX. As dori sa aflu de ce tara apartine prefixul acestui numar ( ca de romania sigur nu e ). Cine ma imi spune de ce tara apartine prefixul numarului mentionat mai sus PRIMESTE FUNDITA.

Multumesc anticipat :] :*.

2 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Uite aici un site cu prefixe telefonice http://www.nobel.ro/index.html daca mai gasesc ceva te anunt

| anyka18 a răspuns:

Am o prietena din Ungaria care mi-a dat numarul asa cu 090 deci e posibil ca din Ungaria sa fie!