| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am auzit ca cand dor sau mananca sanii atunci cresc e adevarat sau nu?

16 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Fa poza la ei acum si peste o saptamana si da-mi sa vad si o sa iti zic eu.

| RoseOfTheFire explică (pentru iEmonel):

Da ce esti tu doctor sa ii vezi sa stii ce sa imi zici?

| iEmonel a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu, dar vreau sa ii vad. laughing

| RoseOfTheFire explică (pentru iEmonel):

laughing de unde pana unde?

| iEmonel a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

De la gat pana la buric si mai jos daca se poate.

| RoseOfTheFire explică (pentru iEmonel):

Pfff ai inteles gresit ce am vrut sa spun am zis d e unde pana unde sa iti arat eu tie sanii? te cunosc de undeva

| iEmonel a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Am inteles ce vroiai sa zici. Glumeam si eu.
Oricum, nu trebuie sa ma cunosti ca sa imi areti sanii, dar daca insisti facem cunostina.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,depinde de varsta pe care o ai.De ex te pot durea sanii inainte de menstruatie.

| RoseOfTheFire explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Am 19 ani

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cred (parerea mea) ca este perioada dinaintea menstruatiei.

| allexusha a răspuns:

Da iti crescwinking

| Tzutzik a răspuns:

Da e adevărat! eu nu credeam dar am trecut cu vreo 2 luni în urmă prin așa perioadă și știi au crescut! Baftăă!

| xXPsychO983 a răspuns:

Sincer nu stiu :( dar poti citi aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/S%C3%A2n

| paulgg a răspuns:

Bagati ma silicoanelaughing

| RoseOfTheFire explică (pentru paulgg):

Nu mersi prefer sa ii am naturali

| roberta123 a răspuns:

Nu neaparat, poate fi si in perioada dinaintea ciclului sau in timpul ciclului.