| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cum pot sa apar permanent offline chiar daca eu sunt online la cineva din lista mea de mess?

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai dai pe poza celui la care vre sa apari pe invizibil si acolo jos iti apare "you appear online to this contact" apoi dai click acolo si iti apar mai multe variante, tu alegi "appear permanently offline to..." dai un click-uletz pe asta si se rezolvawinking

| AlinaaAli a răspuns:

Intr-adevar,daca te cauta pe ceva site de invizibil o sa isi dea seama ca nu esti off tongue

| Millanteria a răspuns:

Buna. Dai pe avatarul acelei persoane si jos iti va aparea: `you appear online to this contact`, tu dai click si apoi dai pe "appear offline to this contact" si cam gata. Nu e musai ca aceea persoana sa te caute pe net sa vada daca esti online!

| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

Blackrain,gresit...deoarece el/ea poate cauta pe yahoo detector si o poate vedeawinking

| blackrain a răspuns (pentru ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє):

Nu conteaza. intrebarea a fost cum sa ii apara off. si eu i-am rasp. daca ala cauta pe situri, si el o sa vada ca ea nu e off, poate i se aprinde si lui beculetul si nu o mai sacaie (sau ce ii face)

| blackrain a răspuns:

Click pe avatarul pers -> dai click pe you appear online to this contact-> iar apoi dai appear offline to this contact si gata. sper ca te-am ajutat. funda?