| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am si eu o intrebare : de ce am prefera o telenovela decat un meci de fotbal?

5 răspunsuri:
| CupY a răspuns:

Este explicație științifică de ce femeile preferă telenovelele iar băieții fotbalul și mașinile:
http://www.forum4you.ro/sa-intelegem-diferentele-de-gandire-dintre-sexe/

Sper să te lămurească...
O seară superbă

| denisuk12 a răspuns:

Desi sunt fata as prefera un meci de fotbal decat o telenovela happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Intr-o telenovela se intampla ceva dramatic, uneori plictisitor alteori interesant, iar intr-un joc nu se intampla decat sa vezi pe cineva alergand cu mingea si sa auzi pe fundal: ala a pasat lu nu stiu care. Depinde big grin mai multa actiune dupa parerea mea e intr-un joc de fotbal, iar intr-o telenovela actiunea e cand ala a parasit-o pe nu stiu care. Acuma mai depinde si de opinia personala a fiecaruia. Eu de exemplu nu suport nici telenovelele, nici fotbalul.