| BlitzLikeXd a întrebat:

Intrebare pentru baieti? Daca ar fi meci de fotbal Fete-Baieti cine ar castiga? big grin?

12 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Fetele ar castiga.Pentru ca au cel mai bun portar, care poate prinde 2 mingi odata si pe atacant il freaca de-i sar mucii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cei mai buni

| OnuOnulică a răspuns:

Băieți.

| Sociopat a răspuns:

Bajetii

| piratuu a răspuns:

Desi sunt unele, SUBLINIEZ, unele fete care nu prea stiu fotbal, cred ca baietii ar castiga happy

| strike118 a răspuns:

Nu multe fete stiu sa joace foarte bine fotbal, asa ca de cele mai multe ori baietii o sa castige.

| AlinG5 a răspuns:

Fetele sunt mai putin experimentate in ale fotbalului. Cred ca multi dintre voi ( baietii ) jucati fotbal macar de 2 ori pe saptamana. Desigur baietii ar castiga. Dar sunt si fete care sunt dornice sa joace fotball. Sunt multe alte sporturi care le practica fetele si baietii ar putea pierde.

| Craciun_Andreea_1993 a răspuns (pentru AlinG5):

Nu toate fetele sunt mai putin experimentate in ale fotbalului! daca suntem fete asta nu inseamna ca nu ne pricepem la fotbal!

| AlinG5 a răspuns (pentru Craciun_Andreea_1993):

Vroiam sa spun unele fete, greseala mea.

| SergiuPhPsV a răspuns:

Cine-i mai bun, desigur happy

| Bogdantpu98 a răspuns:

Baietii

| Yp789 a răspuns:

Desigur,baietii