| medievil a întrebat:

Buna am si eu o intrebare mi-am rezervat zbor la avion la wizzair si mi-a venit in mail itinerariu ce am vrut sa zic eu, ce scot la imprimanta si itinerariu cu confirmarea platii si biletul cu 7 zile inainte de imbarcare? va multumesc de raspuns

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Le poti lua in avion cu tine fara nici o problema, intra la bagajul de mana.

3 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Tie iti este necesar doar biletul.Dar pentru linistea ta le poti printa pe amandoua. Drum bun.

| medievil explică (pentru babyalexa):

Multumescbig grin ce am vrut sa zic daca iau laptopul cu mine si aparatul de foto e vreo prbl? din cate stiu eu nu...

| babyalexa a răspuns (pentru medievil):

Scuze pentru raspunsul dat cu intarziere. Poti lua fara grija aceste lucruri cu tine, eu la primul zbor am facut cam 200 de pozelaughing)

| babyalexa a răspuns (pentru medievil):

Le poti lua in avion cu tine fara nici o problema, intra la bagajul de mana.