| Gabriela_1214 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Mie pe contul de pe facebook imi apare si ID-ul la informatii, nu il pot ascunde astfel incat oamenii sa nu imi vada adresa de messenger?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Vezi si tu la setari cont!

| marynela_6230 a răspuns:

Poti ascunde adresa de la setari...nu mai stiu exact la care setari. incearca la setari cont

| sonjja a răspuns:

Hey...din pacate nu poti...iti apare e-mailu

sa stii ca nici mie nu'mi convine chestia asta, dar asta etongue

sper ca te'am ajutathappy

| dEm0nyk a răspuns:

Intra la setari de confidentialitate, personalizarea setarilor si jos de tot ai la "date de contact id`ul tau.si poti sa setezi sa vezi doar tu, sau doar prieteniihappy