| Ady_Adyna_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand vreau sa intru pe mess nu-mi merge. introduc id si parola si dau conect. pe urma nu se conecteaza si imi apare Yahoo! Messenger Troubleshooter. Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Alexafrumusik a răspuns:

Poate ca din timp ti-ai schimbat parola si nu mai tii minte...Dai la ''Foreget Password'' si vezi tu acolo.

| Ady_Adyna_1995 explică (pentru Alexafrumusik):

Nu mi-am schimpat parola. astazi la 12 am intrat si acum nu ai merge

| Ady_Adyna_1995 explică (pentru Alexafrumusik):

Nu mi-am schimpat parola. astazi la 12 am intrat si acum nu mai merge

| Alexafrumusik a răspuns (pentru Ady_Adyna_1995):

Pai da la Forget Password si apoi vezi ca trebuie sa introduci username-ul si iti va schimba parola cu una noua.vei primi acolo email-ul...